NADSZEDŁ CZAS NA SMAK! [szczegółowy plan wydarzenia]

26 października 2023 0 przez Ola Tyrańska

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwane przez wielu wydarzenie, czyli Spotkanie Młodych Archidiecezji Krakowskiej- w skrócie SMAK. Odbywa się on w dniach 24-26 listopada 2023 roku, a my czekamy tam właśnie na Ciebie!

SMAK to nasze archidiecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży, mające już ponad 20 lat tradycji (dawniej jako Forum Młodych). Na jeden weekend przedstawiciele wszystkich ruchów i wspólnot młodzieżowych naszej archidiecezji tworzą jedną wspólnotę, która przez integrację, wspólną modlitwę i spotkania formacyjne przybliża im piękno Kościoła. Punktem kulminacyjnym spotkania jest Msza święta w Katedrze na Wawelu w Niedzielę Chrystusa Króla, która jest wyjątkowym spotkaniem młodzieży z ich biskupem, zgodnie z zamysłem ŚDM.

Koszt udziału: 90zł (2 noclegi, 5 posiłków)

ZAPISY TRWAJĄ DO 17.11.2023 do godz.23:59

Jaki jest więc szczegółowy plan SMAKu?

• 16:00 – rejestracja uczestników w VIII LO w Krakowie
  • ok. 18:00- otwarcie auli, otwarcie SMAKu
  • kolacja
  • 19:30 Msza w Kościele św. Mikołaja