DMAK

Rada Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej

Rada Młodzieży służy Arcybiskupowi Metropolicie Krakowskiemu, ks. abp. Markowi Jędraszewskiemu, troszcząc się o duszpasterstwo ludzi młodych.  W jej skład wchodzą przedstawiciele Ruchów Młodzieżowych, Liderów Dekanalnych oraz osoby mianowane przez Duszpasterza Młodzieży.
Kadencja Rady trwa dwa lata.

DMAK; Sekretarz rady młodzieży

Barbara Chmiel

Jestem studentką Uniwersytetu Papieskiego na kierunku mediów cyfrowych. Od 2020r. pracuję w biurze DMAK. Szukam spełnienia się w muzyce oraz działając w Kościele na rzecz młodych m.in właśnie w Radzie Młodzieży 🙂 

RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE

Gabriela Flaszczyńska

Najgorsze uczucie to uczucie zmarnowanej szansy – chcę działać i służyć (m.in. radą i czasem) bliźniemu. Każdego dnia realizuje plan Boga, który ma wobec mnie, na różnych płaszczyznach: dziennikarskich, animatorsko-oazowych, relacyjnych.

RUCH APOSTOLSTWA MŁODZIEŻY

Patrycja Widyna

RUCH APOSTOLSTWA MŁODZIEŻY

Konrad Wrocławiak

LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA

Michał Regiec

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Łukasz Muzyka

DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE

Weronika Jarzębak

Jestem studentką języka polskiego w komunikacji społecznej – uczę się, jak radzić sobie w codziennych interakcjach. Działam też w Grupie Charytatywnej ChMIEL, w której czekamy na Twoje rady: co zrobić, by ludziom żyło się lepiej?

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY

Piotr Urbaniak

Na co dzień pracuję, a po godzinach spełniam się jako wolontariusz. Żyje tak jakby jutro miał być koniec. Uwielbiam wyzwania 🙂

Związek harcerstwa Rzeczpospolitej

Filip Kowalewski

DEKANAT MAKÓW PODHALAŃSKI

Gabriela Ficek

Jestem liderem dekanatu Maków Podhalański oraz animatorką w Grupach Apostolskich. Uwielbiam tańczyć, gotować i wspinać się po górach. Obecnie pracuje w gastronomi Jestem rada, że mogę być członkiem Rady Duszpasterstwa Młodzieży oraz prowadzić grupę w parafii.

DEKANAT ZAKOPANE

Anna Jarecka

DEKANAT MYŚLENICE

Beata Mirochna

Jestem liderem dekanatu Myślenice jak również animatorem muzycznym Ruchu Światło-Życie. Nieodłącznym elementem mojego życia jest muzyka; gram, śpiewam, komponuję, dlatego służę dobrą radą w kwestiach muzycznych.

DEKANAT TRZEBINIA

Paweł Pawletta

DEKANAT CZARNY DUNAJEC

Anna Skupień

DEKANAT WIELICZKA

Jakub Ćwierz

Na co dzień pracuję na budowie i studiuję prawo, ponadto jestem lektorem i liderem dekanatu Wieliczka Wschód. Nominację do Rady Młodzieży traktuję jako misję od Pana Boga, aby jeszcze lepiej służyć drugiemu człowiekowi.

DEKANAT BIEŃCZYCE

Anna Uliasz

DEKANAT

Renata Nogala

DEKANAT

Łukasz Janeczko

DMAK

Gabriela Baran

Od 7 lat formuję się w Ruchu Światło – Życie w Myslenicach 🌴. Na codzień studjuję biotechnologię 🧬. Moją największą pasją jest czytelnictwo 📖, a marzeniem które bardzo chcę spełnić to podróż do Korei 🇰🇷

DMAK, strona dobra

Aleksandra Balcer

DMAK

Karolina Sentyrz-Kołodziej