Rada Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej

Rada Młodzieży służy Arcybiskupowi Metropolicie Krakowskiemu, ks. abp. Markowi Jędraszewskiemu, troszcząc się o duszpasterstwo ludzi młodych.  W jej skład wchodzą przedstawiciele Ruchów Młodzieżowych, Liderów Dekanalnych oraz osoby mianowane przez Duszpasterza Młodzieży.
Kadencja Rady trwa dwa lata.

DMAK; Sekretarz rady młodzieży

Barbara Chmiel

Jestem studentką Uniwersytetu Papieskiego na kierunku mediów cyfrowych. Od 2020r. pracuję w biurze DMAK. Szukam spełnienia się w muzyce oraz działając w Kościele na rzecz młodych m.in właśnie w Radzie Młodzieży 🙂

RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE

Gabriela Flaszczyńska

Najgorsze uczucie to uczucie zmarnowanej szansy – chcę działać i służyć (m.in. radą i czasem) bliźniemu. Każdego dnia realizuje plan Boga, który ma wobec mnie, na różnych płaszczyznach: dziennikarskich, animatorsko-oazowych, relacyjnych.

RUCH APOSTOLSTWA MŁODZIEŻY

Patrycja Widyna

RUCH APOSTOLSTWA MŁODZIEŻY

Konrad Wrocławiak

LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA

Michał Regiec

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Łukasz Muzyka

DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE

Weronika Jarzębak

Jestem studentką języka polskiego w komunikacji społecznej – uczę się, jak radzić sobie w codziennych interakcjach. Działam też w Grupie Charytatywnej ChMIEL, w której czekamy na Twoje rady: co zrobić, by ludziom żyło się lepiej?

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY

Piotr Urbaniak

Na co dzień pracuję, a po godzinach spełniam się jako wolontariusz. Żyje tak jakby jutro miał być koniec. Uwielbiam wyzwania 🙂

Związek harcerstwa Rzeczpospolitej

Filip Kowalewski

DEKANAT MAKÓW PODHALAŃSKI

Gabriela Ficek

Jestem liderem dekanatu Maków Podhalański oraz animatorką w Grupach Apostolskich. Uwielbiam tańczyć, gotować i wspinać się po górach. Obecnie pracuje w gastronomi Jestem rada, że mogę być członkiem Rady Duszpasterstwa Młodzieży oraz prowadzić grupę w parafii.

DEKANAT ZAKOPANE

Anna Jarecka

DEKANAT MYŚLENICE

Beata Mirochna

Jestem liderem dekanatu Myślenice jak również animatorem muzycznym Ruchu Światło-Życie. Nieodłącznym elementem mojego życia jest muzyka; gram, śpiewam, komponuję, dlatego służę dobrą radą w kwestiach muzycznych.

DEKANAT TRZEBINIA

Paweł Pawletta

DEKANAT CZARNY DUNAJEC

Anna Skupień

DEKANAT WIELICZKA

Jakub Ćwierz

Na co dzień pracuję na budowie i studiuję prawo, ponadto jestem lektorem i liderem dekanatu Wieliczka Wschód. Nominację do Rady Młodzieży traktuję jako misję od Pana Boga, aby jeszcze lepiej służyć drugiemu człowiekowi.

DEKANAT BIEŃCZYCE

Anna Uliasz

DEKANAT

Renata Nogala