DMAK

Kontakt

Biuro Duszpasterstwa Młodzieży
Archidiecezji Krakowskiej

ADRES:

Franciszkańska 3,
piętro 2, pok. 50
33-332 Kraków

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek, wtorek:
9:00-14:00
środa:
dzień wewnętrzny
czwartek:
9:00-11:00, 13:30-15:00
piątek:
11:00-16:00

KONTAKT:

Biuro: 
+48 12 62 88 200
+48 600 536 033

ks. Marcin Filar:
duszpasterzmlodziezy@diecezja.pl

 

 

SOCIALMEDIA:

Kontakt z Duszpasterzem Młodzieży

Archidiecezjalny Duszpasterz Młodzieży to funkcja w której powołany kapłan sprawuje pieczę nad wszystkimi dekanalnymi duszpasterstwami młodzieży. Mówiąc mniej oficjalnie, to ksiądz, do którego możesz udać się w każdej dręczącej, czy interesującej Cię sprawie. Adres mailowy: duszpasterzmlodziezy@diecezja.pl służy między innymi do bezpośredniej komunikacji młodych z księdzem. Dlatego w pełnym zaufaniu i gwarantowanej dyskrecji  możesz się do niego zwrócić z każdym problemem, szczególnie tym duchowym.

Jak pracuje nasze Biuro?

Nasze biuro znajduje się w budynku Kurii Metropolitalnej na ul. Franciszkańskiej 3. Aby dostać się do nas, trzeba zgłosić się na portierni i zaraz za bramą skręcić w prawo. Winda zawiezie was wprost na drugie piętro, gdzie znajduje się nasze biuro.

Każdy jest u nas mile widziany. Nie musisz mieć żadnej ważnej sprawy do załatwienia aby nas odwiedzić. Nasze biuro to przede wszystkim miejsce spotkań z ludźmi. Możesz przyjść tu na pyszną kawę z ciastkiem, planszówkę czy rozmowę. 

Jeśli jesteś kolekcjonerem selfie, nie może u Ciebie zabraknąć pamiątkowego zdjęcia przy naszej granatowej ścianie! Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami