RUSZYŁY ZAPISY NA SPOTKANIE MŁODYCH ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ 2024

14 października 2024 0 przez Ola Tyrańska

SMAK co roku gromadzi w Krakowie na cały weekend uczestników z różnych zakątków archidiecezji krakowskiej… i nie tylko! Zapraszamy Cię do wyjątkowego doświadczenia Kościoła i bliskości Boga w dniach 22-24 listopada!

Obecnie zbyt wielu młodych ludzi nosi w sobie smutek – często taki, który powodu niewyobrażalny ból. Wielu próbuje poradzić sobie z tym bólem w sposób, których niszczy ich i ich relacje, odbierają nadzieję na przyszłość. Chcemy wspólnie wsłuchać się w Słowo Boże i dać sobie nawzajem nadzieję, którą dostaniemy od Jezusa. Dlatego organizatory SMAKu zaproponowali, abyśmy w tym roku przeżyli go pod hasłem: „JEMU ZALEŻY NA TOBIE”

DOŁĄCZ DO NAS!

SMAK to nasze archidiecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży, mające już ponad 20 lat tradycji (dawniej jako Forum Młodych). Na jeden weekend przedstawiciele wszystkich ruchów i wspólnot młodzieżowych naszej archidiecezji tworzą jedną wspólnotę, która przez integrację, wspólną modlitwę i spotkania formacyjne przybliża im piękno Kościoła. Punktem kulminacyjnym spotkania jest Msza święta w Katedrze na Wawelu w Niedzielę Chrystusa Króla, która jest wyjątkowym spotkaniem młodzieży z ich biskupem, zgodnie z zamysłem ŚDM.

Koszt udziału:
100 zł (2 noclegi, 5 posiłków)

ZAPISY TRWAJĄ DO 17.11.2023 do godz. 22:00

Link do zapisów znajdziesz TUTAJ.

Jaki jest szczegółowy plan SMAKu?

16:00 – rejestracja uczestników w VIII LO w Krakowie
ok. 18:00- otwarcie auli, otwarcie SMAKu
kolacja
19:30 Msza w Kościele św. Mikołaja