WSPÓLNY WYJAZD NA NAJWIĘKSZE KATOLICKIE WYDARZENIE DLA MŁODZIEŻY W POLSCE

22 kwietnia 2024 0 przez Ola Tyrańska

Pole namiotowe, jezioro, ponad tysiąc młodych ludzi przez cały tydzień. W planie codziennie Msza Święta, konferencje i rozważanie Słowa Bożego, nieustająca adoracja Najświętszego Sakramentu, rozwijające warsztaty, koncerty, a nawet bieg. To najkrótszy opis największego obecnie katolickiego wydarzenia dla młodzieży w Polsce – Festiwalu Życia.

Festiwal Życia gromadzi ludzi z całej Polski (a nawet i świata!). Jeśli masz skończone 18 lat i dobrze czujesz się w samodzielnych podróżach – wystarczy, że kupisz karnet indywidualny i widzimy się w Kokotku! Co jednak jeśli chcesz jechać, a jesteś niepełnoletni i nie masz opiekuna na wyjazd? A może najlepiej czujesz się w grupie ludzi i tak właśnie chciałbyś spędzić Festiwal? Mamy na to rozwiązanie!

W tym roku po raz pierwszy jest możliwość uczestnictwa w Festiwalu w grupie zorganizowanej. Jeśli jesteś chętny do wspólnego wyjazdu z archidiecezji krakowskiej wystarczy, że napiszesz do Duszpasterstwa Młodzieży (dmak@diecezja.pl), lub bezpośrednio do ks. Marcina Filara (duszpasterzmlodziezy@diecezja.pl, 600 547 346) – a my zajmiemy się zapisem. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca maja. Uwaga! Osoby, które zgłosimy do 7 maja obejmie niższy koszt pakietu.

Termin: 8-14 lipca

Koszt: 590 zł (do 7 maja – później wzrośnie).

Koszt obejmuje:

– uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach festiwalu

– wyżywienie

– pole namiotowe

– możliwość udziału w warsztatach

– strefa chillout’u

– pakiet uczestnika

Dodatkowe koszty:

– opłata za warsztaty (w zależności od wybranych)

– ewentualny wspólny transport z Krakowa

Uczestnik w dniu rozpoczęcia wydarzenia (8 lipca) musi mieć ukończone 15 lat.

Szczegółowy program wydarzenia: https://www.bilety.festiwalzycia.pl/program/

W ofercie są warsztaty m.in. biblijne, teatralne, liturgiczne, samoobrona, tango argentyńskie, gitara dla początkujących, storytelling, rękodzieło… i wiele innych.

Oferta warsztatów: https://www.bilety.festiwalzycia.pl/produkt/warsztaty-2024/

PrzeżyjMY ten niezapomniany tydzień wspólnie!

Fot. Grzegorz Szpak