JESTEŚMY DRUŻYNĄ #CROSSPOST2024

23 lutego 2024 0 przez Ola Tyrańska

Czym jest CrossPost? Najlepszym sposobem na przeżycie Wielkiego Postu. Jest to 40-dniowe wyzwanie, które ma na celu konkretną pracę nad sobą z wykorzystaniem narzędzi, które w Kościele są od zawsze: modlitwy, postu i jałmużny.

Już po raz czwarty możemy przeżyć okres Wielkiego Postu z pomocą CrossPostu! Ekipa w składzie – ks. Marcin Filar (@padrefilar), Paula Jakubik (@paulajakubik) i Patryk Bożemski (@ceremoniarznatiktoku) razem z Tobą podejmują wyzwania, i jako DRUŻYNA pomogą Ci zmierzyć się ze swoimi słabościami i doświadczyć w tym czasie Bożego działania!
Przygotowali dla Ciebie:

• PLANER, który pomoże Ci wykorzystać czas Wielkiego Postu najlepiej jak się da
  • FILMIKI, które będą wprowadzać Cię w kolejne dni trenin­gu
  • SPOTKANIA LIVE z twórcami
  • PLAYLISTĘ z muzyką dedykowaną na ten czas
  • WPISY NA BLOGU rozwijające najważniejsze treści

Planer CrossPost przez ostatnie 3 lata pomógł setkom ludzi w przeżyciu Wielkiego Postu. W tym roku ponownie nasi twórcy zapraszają Cię do podjęcia wyzwania z planerem wydanym przez Wydawnictwo Stanisław w ręce. Dołączysz?  – tak twórcy piszą o CrossPoście na Instagramie (@crosspost_pl)

Do wyzwania można dołączyć w każdym momencie – dołącz już dziś i bądź częścią DRUŻYNY!