STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / PANAMA W KRAKOWIE

WWW: https://mlodzi.diecezja.pl/panama-w-krakowie/
E-MAIL: panamawkrakowie@gmail.com

OPIS WYDARZENIA:
Wielu z nas, ze względu na dużą odległość do Panamy, nie będzie mogło pojechać na kolejne Światowe Dni Młodzieży. A gdyby tak, pozostając w klimacie wspólnego spotkania podczas ŚDM w Krakowie, wciąż – RAZEM – przeżyć niezwykłe doświadczenie wiary i wspólnoty? Zapraszamy na 24-godzinną podróż do Panamy!

„Panama w Krakowie” to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-27 stycznia w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „24h z Panamą” i rozpocznie w sobotę 26 stycznia o godz. 20.00. W ten dzień planowane są konferencje, animacje, spotkanie z zaproszonym gościem oraz Wieczór Uwielbienia poprowadzony przez Zespół Uwielbienia. Te wydarzenia poprowadzą nas do wspólnego przeżycia czuwania z Papieżem Franciszkiem, które przeżyjemy dzięki transmisji telewizyjnej prosto znad upalnej Zatoki Panamskiej.

Niedziela rozpocznie się nietypową pobudką – energetyzującą zumbą, po której odbędzie się wspólny posiłek oraz spotkania warsztatowe w grupach. Po południu odbędzie się wspólna Eucharystia – centralny punkt spotkania. Następnie, poprzez transmisję ponownie połączymy się z młodymi całego świata skupionymi na modlitwie w czasie Mszy Posłania. Nasze wspólne 24 godziny czuwania i uwielbienia zakończy wieczór z Wodzirejami z Krakowa.

Ze względów organizacyjnych na wydarzenie będą obowiązywać wcześniejsze zapisy. Formularz zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej 10 listopada. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna oraz wyznaczoną osobę, która w czasie wydarzenia będzie sprawować nad nią opiekę.

Prosimy zabrać śpiwory oraz karimaty. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 50 zł, cena obejmuje pakiety Panamskie dla każdego z uczestników oraz wyżywienie – kolację, śniadanie, obiad.

W razie pytań prosimy o kontakt organizacyjny na adres: panamawkrakowie@gmail.com

Organizatorem „Panamy w Krakowie” jest Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Rada Młodzieży oraz Archidiecezja Krakowska.

ZAPISY DO: 10/12/2018
FORMA ZAPISÓW: on line