STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MŁODE PIĄTKI W MYŚLENICACH

PARAFIA: Myślenice, Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

WWW: https://tiny.pl/tpgpt
OPIS WYDARZENIA:

Studenci, młodzieży pracująca, młodzi ze szkół średnich‼️

Od października ruszamy z serią spotkań dla Was o nazwie “Młode Piątki”. W każdy pierwszy piątek od 19:00 zaproszony gość odpowie na pytanie dotyczące wiary, później będzie czas na adorację Najświętszego Sakramentu i spowiedź oraz wspólna Eucharystia, a po wszystkim spotkanie przy herbacie dla chętnych, aby przegadać temat spotkania… I wszelkie inne.

Startujemy w najbliższy piątek, 4 października. Ks. Krzysztof Porosło odpowie na pytanie “Po co żyć w łasce?”, a Msza Święta odprawiona będzie w intencji studentów, których otaczamy szczególną modlitwą na początku roku akademickiego.

Chętnych do włączenia się w organizację (liturgia, muzyka, zaplecze gospodarcze) prosimy o kontakt przez fanpage lub z ks. Marcinem.