STRONA GŁÓWNA / RUCH APOSTOLSTWA MŁODZIEŻY

RUCH APOSTOLSTWA MŁODZIEŻY

Biuro Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej

Wiślna 12/7, 31-007 Kraków
(12) 628-82-29
grupyapostolskie.pl
facebook.com/grupyapostolskie
biuro@grupyapostolskie.pl

Pracownicy:
ks. Paweł Kubani
ks. Grzegorz Feluś
Agnieszka Kobielus
Emilia Kolanko

Grupy w archidiecezji:

Białka Tatrzańska

Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza, ul. Środkowa 183, 34-405 Białka Tatrzańska
+48 18 265 41 77

Opiekun:
ks. Marcin Bentkowski

Biskupice

Parafia św. Marcina, Biskupice 5, 32-020 Wieliczka
+48 12 250 76 76

Opiekun:
ks. Michał Korman

Bolechowice

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła, ul. Winnica 3, 32-082 Bolechowice
+48 12 285 11 87

Opiekun:
ks. Michał Kania

Bolęcin

Parafia NMP Matki Kościoła, ul. Kościelna 12, 32‑540 Trzebinia
+48 32 613 76 69

Opiekun:
ks. Dariusz Puchała

Brzezie

Parafia Przemienienia Pańskiego, Brzezie 2, 32‑014 Brzezie
+48 12 284 50 03

Opiekun:
ks. Krystian Piwowarczyk

Chocznia

Parafia Narodzenia św. Jana Chrzcielnica, ul. Kościelna 2, 34-123 Chocznia
33 873 03 70

Opiekun:
ks. Robert Młynarczyk

Czernichów

Parafia Trójcy Przenajświętszej, Czernichów 57
+48 12 270 23 10

Opiekun:
ks. Paweł Cempura

Dąbrowa Szlachecka – Wyźrał

Parafia NMP Królowej Polski, Dąbrowa Szlachecka 9, 32-070 Czernichów
+48 12 280 23 88

Opiekun:
ks. Józef Sowa

Gaj

Parafia Narodzenia NMP, ul. Maryjna 6, Gaj
+48 12 270 15 47

Opiekun:
dk. Bartosz Zaborowski

Jawornik

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, Jawornik 1, 32-400 Myślenice
+48 12 272 01 95

Opiekun:
ks. Mariusz Grzechynka

Jurgów

Parafia św. Sebastiana, Jurgów 1, 34-532 Jurgów
+48 18 207 79 42

Opiekun:
ks. Łukasz Czarnik

Kłaj

Parafia św. Józefa Robotnika, ul. Kościelna 60, 32‑015 Kłaj
12 284 15 00

Opiekun:
ks. Mirosław Gurdek

Kraków

Parafia św. Szczepana, ul. Sienkiewicza 19, 30‑033 Kraków
+48 12 631 97 70

Opiekun:
ks. Andrzej Wasilewski – Kruk

Kraków – Skotniki

Parafia Matki Bożej Różańcowej, ul. Skotnicka 139a, 30‑394 Kraków
262-16-57

Opiekun:
ks. Paweł Sułko

Kraków – Wróblowice

Parafia Przemienienia Pańskiego, ul. Bogdanowskiego 14, 30‑698 Kraków

Opiekun:
ks. Daniel Malysa

Libiąż

Parafia św. Barbary, ul. ks. Pieli 11, 32‑590 Libiąż
+48 32 627 77 68

Opiekun:
ks. Paweł Król

Lipnica Wielka

Parafia św. Łukasza Ewangelisty, Lipnica Wielka 583, 34-483 Lipnica Wielka
+48 18 263 45 23

Opiekun:
ks. Krzysztof Korba

Luborzyca

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, Wysiołek Luborzycki 81, 32‑010 Kocmyrzów

Opiekun:
ks. Franciszek Walkosz

Łapanów

Parafia św. Bartłomieja, Łapanów 1, 32-740 Łapanów
+48 12 685 35 14

Opiekun:
ks. Robert Anusiewicz

Łętownia

Parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Łętownia 99, 34-242 Łętownia
+48 18 277 30 14

Opiekun:
ks. Dariusz Czapnik

Miętustwo

Parafia NMP Królowej Polski, Ciche 17, 34-407 Ciche
+48 18 26 586 40

Opiekun:
ks. Przemysław Cios

Myślachowice

Parafia NMP Królowej Polski, ul. Wąska 5, 32-543 Myślachowice

Opiekun:
ks. Jan Kotlarski

Nawojowa Góra

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, Nawojowa Góra, ul. Nawoja 58, 32-065 Krzeszowice
+48 12 258 18 55

Opiekun:
ks. Janusz Kosowski

Nowy Targ

Parafia św. Jana Pawła II, ul. Szaflarska 160, 34-400 Nowy Targ
+48 18 266 76 55

Opiekun:
ks. Jarosław Sachaj

Orawka

Parafia św. Jana Chrzciciela, Orawka 65, 34‑480 Jabłonka
+48 18 265 23 40

Opiekun:
ks. Tadeusz Dąbrowski

Podłęże

Parafia NMP Królowej Polski, Podłęże 375, 32-003 Podłęże
12 281 86 18

Opiekun:
ks. Jan Ćwierz

Rabka-Zdrój

Parafia św. Marii Magdaleny, ul. Orkana 8, 34‑700 Rabka Zdrój
18 267 67 20

Opiekun:
ks. Artur Chrostek

Raciborsko

Parafia NMP Królowej Polski, Raciborsko 1, 32‑020 Wieliczka
+48 12 278 17 15

Opiekun:
ks. Kazimierz Kubik

Ryczów

Parafia NMP Królowej Polski, ul. ks. Kani 1, 34‑115 Ryczów
+48 33 879 00 07

Opiekun:
ks. Wojciech Wylegała

Rząska

Parafia św. Antoniego z Padwy, ul. Słoneczna 24, 30-199 Kraków
+48 12 376 44 10

Opiekun:
ks. Wojciech Szeląg

Rzozów

Parafia MB Królowej Polski, Rzozów 64, 32‑052 Radziszów
+48 12 275 70 12

Opiekun:
ks. Robert Morawski

Siepraw

Parafia św. Michała Archanioła, ul. ks. Jana Przytockiego 33, 32-447 Siepraw
+48 12 274 60 97

Opiekun:
ks. Wojciech Gazdowicz

Skawica

Parafia MB Częstochowskiej, Skawica 122, 34‑221 Skawica
+48 33 877 53 18

Opiekun:
ks. Kazimierz Szarek

Stryszawa

Parafia św. Anny, Stryszawa 394, 34-205 Stryszawa
+48 33 874 70 11

Opiekun:
ks. Piotr Pacyga

Stryszów

Parafia św. Jana z Kęt, Stryszów 288, 34-146 Stryszów
+48 33 879 74 77

Opiekun:
ks. Wojciech Wasztyl

Sucha Beskidzka

Parafia Nawiedzenia NMP, ul. Kościelna 3, 34-200 Sucha Beskidzka
+48 33 874 48 80

Opiekun:
ks. Piotr Płoskonka

Sułkowice

Parafia NSPJ, ul. Tysiąclecia 1a, 32‑440 Sułkowice
+48 12 273 25 46

Opiekun:
ks. Maciej Medes

Szarów

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, ul. Kościelna 290, 32‑014 Brzezie
12 284 15 87

Opiekun:
ks. Tomasz Plewa

Waksmund

Parafia św. Jadwigi Śląskiej, ul. Kościelna 9, 34‑431 Waksmund
18 265 39 74

Opiekun:
dk. Maciej Kłos

Węgrzce

Parafia św. Andrzeja Boboli, ul. A6 nr 4, 32‑086 Węgrzce
+48 12 285 87 33

Opiekun:
ks. Dariusz Chromy

Zator

Parafia św. Wojciecha i Jerzego, pl. Kościuszki 3, 32‑640 Zator
33 841 22 21

Opiekun:
ks. Robert Jończyk

Zembrzyce

Parafia św. Jana Chrzciciela, ul. Kościelna 124, 34‑210 Zembrzyce
+48 33 874 60 27

Opiekun:
ks. Marek Matusik

ZOBACZ TAKŻE