STRONA GŁÓWNA / PANAMA W KRAKOWIE

PANAMA W KRAKOWIE

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia została zamknięta rejestracja na wydarzenia “Panama w Krakowie”, które odbędzie się 26/27 stycznia 2019 w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.

Ramowy program naszego wydarzenia:

19.00 – Rejestracja uczestników, wydawanie identyfikatorów i pakietów

20.00 – START: przywitanie, przedstawienie programu spotkania

20.30 – GODZINA DLA MARYI

21.30 – OTO JA – konferencja/świadectwo

22.30 – NOC UWIELBIENIA

00.30 – CZUWANIE z papieżem Franciszkiem – transmisja z Panamy

od 02.00 do 06.30 CZAS SPOTKAŃ INDYWIDUALNYCH – z Bogiem, z człowiekiem, z poduszką

07.00 – PANAMA DANCE czyli Zumba o poranku

08.00 – śniadanie

09.00 – przygotowanie do Eucharystii

09.30 – EUCHARYSTIA

11.30 – OTO JA – świadectwo – Helena Kmieć

13.00 – obiad

14.00 – MSZA POSŁANIA – transmisja z Panamy

16.00 – GODZINA DLA KOŚCIOŁA

18.00 – CZAS ŚWIĘTOWANIA

20.00 – Zakończenie spotkania

Już wkrótce podamy bohaterów, gości i więcej szczegółów 🙂
Ze względów organizacyjnych podany plan może ulec zmianie.

REGULAMIN SPOTKANIA “PANAMA w KRAKOWIE”

Przypominamy, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna oraz wyznaczoną osobę, która w czasie wydarzenia będzie sprawować nad nią opiekę. Zgodę rodzica/opiekuna prawnego osoby nieletniej należy wypełnić i przesłać jej skan na adres: panamawkrakowie@gmail.com  W tytule wiadomości należy podać: “zgoda rodziców – Imię i Nazwisko nieletniego“. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu zgody zostanie wysłany mail zwrotny z potwierdzeniem zakończenia rejestracji.

Osoby, które zarejestrowały się przez formularz internetowy, ale nie wnieśli wpłaty, proszone są o jej dokonanie w wysokości 50 zł na poniższy numer rachunku bankowego:

Archidiecezja Krakowska
ul. Franciszkańska 3

Nr konta bankowego: 97 1240 4650 1111 0010 6440 7840

tytuł wpłaty: składka – Panama w Krakowie – Imię i Nazwisko

Osoby, które dokonały wpłatę otrzymały maila potwierdzającego zakończenie pełnej rejestracji.
Osoby, które dokonały wpłatę, ale nie otrzymały potwierdzenia, prosimy o cierpliwość. Aktualnie ten fakt sprawdzamy i wkrótce zostaną wysłane potwierdzenia.

Wybierając się na Panamę w Krakowie, nie zapomnij zabrać ze sobą karimaty i śpiwora oraz butów na zmianę. W pakiecie pielgrzyma otrzymasz trzy posiłki, ale jeśli potrzebujesz coś więcej, to musisz zadbać o to sam.

W razie pytań prosimy o kontakt organizacyjny na adres: panamawkrakowie@gmail.com

Organizatorem “Panamy w Krakowie” jest Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Rada Młodzieży oraz Archidiecezja Krakowska.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA!!!