STRONA GŁÓWNA / PANAMA W KRAKOWIE

PANAMA W KRAKOWIE

Wielu z nas, ze względu na dużą odległość do Panamy, nie będzie mogło pojechać na kolejne Światowe Dni Młodzieży. A gdyby tak, pozostając w klimacie wspólnego spotkania podczas ŚDM w Krakowie, wciąż – RAZEM – przeżyć niezwykłe doświadczenie wiary i wspólnoty? Zapraszamy na 24-godzinną podróż do Panamy!

“Panama w Krakowie” to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-27 stycznia w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem “24h z Panamą” i rozpocznie w sobotę 26 stycznia o godz. 20.00. W ten dzień planowane są konferencje, animacje, spotkanie z zaproszonym gościem oraz Wieczór Uwielbienia poprowadzony przez Zespół Uwielbienia. Te wydarzenia poprowadzą nas do wspólnego przeżycia czuwania z Papieżem Franciszkiem, które przeżyjemy dzięki transmisji telewizyjnej prosto znad upalnej Zatoki Panamskiej.

Niedziela rozpocznie się nietypową pobudką – energetyzującą zumbą, po której odbędzie się wspólny posiłek oraz spotkania warsztatowe w grupach. Po południu odbędzie się wspólna Eucharystia – centralny punkt spotkania. Następnie, poprzez transmisję ponownie połączymy się z młodymi całego świata skupionymi na modlitwie w czasie Mszy Posłania. Nasze wspólne 24 godziny czuwania i uwielbienia zakończy wieczór z Wodzirejami z Krakowa.

Ze względów organizacyjnych na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Formularz jest udostępniony poniżej. Rejestracja trwa od 10 listopada do 10 grudnia lub do wyczerpania miejsc. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna oraz wyznaczoną osobę, która w czasie wydarzenia będzie sprawować nad nią opiekę. Zgodę rodzica/opiekuna prawnego osoby nieletniej należy wypełnić i przesłać jej skan na adres: panamawkrakowie@gmail.com  W tytule wiadomości należy podać: “zgoda rodziców – Imię i Nazwisko nieletniego“. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu zgody zostanie wysłany mail zwrotny z potwierdzeniem zakończenia rejestracji.

ZGODA RODZICÓW NA UDZIAŁ DZIECKA W WYDARZENIU „PANAMA W KRAKOWIE

Aby dokończyć rejestrację prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł na poniższy numer rachunku bankowego:

Archidiecezja Krakowska
ul. Franciszkańska 3

Nr konta bankowego: 97 1240 4650 1111 0010 6440 7840

tytuł wpłaty: składka – Panama w Krakowie – Imię i Nazwisko

Osoby, które do 12 grudnia nie dokonają wpłaty zostaną wykreślone z listy uczestników.

Wybierając się na Panamę w Krakowie, nie zapomnij zabrać ze sobą karimaty i śpiwora oraz butów na zmianę. W pakiecie pielgrzyma otrzymasz trzy posiłki, ale jeśli potrzebujesz coś więcej, to musisz zadbać o to sam.

W razie pytań prosimy o kontakt organizacyjny na adres: panamawkrakowie@gmail.com

Organizatorem “Panamy w Krakowie” jest Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Rada Młodzieży oraz Archidiecezja Krakowska.

FORMULARZ REJESTRACYJNY
KLIKAJ TUTAJ!!! WYPEŁNIJ!!! I CIESZ SIĘ Z UDZIAŁU W ŚDM!!!