STRONA GŁÓWNA / LOG IN LOVE

LOG IN LOVE

Co może zmienić się w 40 dni? Tym pytaniem rok temu rozpoczynaliśmy projekt „Log in love – zaloguj się do miłości”, którego celem było stworzenie duchowej przestrzeni wymiany myśli dla młodzieży podczas Wielkiego Postu. Log in love okazał się projektem, który w wielu uczestnikach rozważań wzbudził chęć obdarowywania i przyjmowania prawdziwej miłości w każdej sferze codziennego życia! Co więcej – przekonaliśmy się o tym, że przestrzeń ta zbudowała niezwykłą… wspólnotę! W tym roku postanowiliśmy poszerzyć tę przestrzeń o naszą diecezjalną wspólnotę – ludzi młodych, pełnych świeżych pomysłów, spojrzeń, wyznających te same wartości. Odpowiedzią na te pragnienia jest stworzenie drugiej odsłony projektu na Wielki Post “LOG in LOVE – zaloguj się do wspólnoty”.

PRZEBIEG REKOLEKCJI

Codzienne rozważania na tematy pracy, przyjaźni, wspólnoty czy wiary znajdziecie poniżej oraz na stronie misericors.org.
Zapraszamy Was także do odwiedzenia naszego fanpage na Facebooku, gdzie codziennie prezentowane są inicjatywy i działalność młodzieży z poszczególnych dekanatów Archidiecezji Krakowskiej.

Czytaj, dziel się i działaj!

ZOBACZ TAKŻE