STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WITAMY NOWEGO DUSZPASTERZA MŁODZIEŻY!

Witamy Nowego Duszpasterza Młodzieży!

Wraz z dniem 1 grudnia 2019 roku opiekę nad Duszpasterstwem Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej obejmie nowo mianowany Duszpasterz Młodzieży ks.Sebastian Kowalczyk. Gratulujemy i  życzymy wielu łask na czas posługi w Duszpasterstwie Młodzieży.

Chcemy też podziękować ks.Łukaszowi Michalczewskiemu, który przez ponad dwa lata pełnił posługę Duszpasterza Młodzieży, za ogrom jego pracy i wkład w budowanie Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.
W imieniu młodych i ich duszpasterzy dziękujemy za zaangażowanie i troskę o rozwój i formację młodzieży. Dziękujemy za pasję i serce, na które zawsze mogliśmy liczyć jako młodzi Archidiecezji!
Życzymy Księdzu Łukaszowi sił i wytrwałości do pełnienia nowych obowiązków. Zapewniamy o naszej modlitwie i serdeczności!