STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KREDKOBRANIE 2019 – „NIECH UŚMIECH NA TWARZACH DZIECI NIGDY NIE ZNIKA”

KREDKOBRANIE 2019 – „NIECH UŚMIECH NA TWARZACH DZIECI NIGDY NIE ZNIKA”

KREDKOBRANIE trwa

Dzieci i młodzież o polskich korzeniach mieszkające na Kresach potrzebują naszej pomocy. Dorzuć i TY. Fundacja Ignatianum wraz ze Stowarzyszeniem „Korzenie” oraz przy wsparciu Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej zbiera przybory szkolne, materiały plastyczne i nowe lektury szkolne.

Akcja trwa do końca września 2019. Zbiórkę można prowadzić do końca września w szkołach, parafiach, wśród znajomych…

ℹWpłat pieniężnych na rzecz akcji można dokonywać na konto nr 58 1750 0012 0000 0000 3880 7595 z dopiskiem KREDKOBRANIE. Zebrane pieniądze przekażemy na zakup darów oraz ich transport na Kresy.

Patronat honorowy nad akcją objął m.in. ks. abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski, Piotr Ćwik, Wojewoda Małopolski, Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz ks. prof. dr hab. Józef Bremer SJ, Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie.

Więcej informacji:

✅na stronie: https://fundacjaignatianum.pl/kredkobranie/
✅pod adresem: kredkobranie@ignatianum.edu.pl
✅lub telefonicznie: 785-042-119

Akcję koordynuje: Tomasz Konturek.

Za każdy dar z góry dziękujeMY!

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA