STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / APLIKACJA DLA BIERZMOWANYCH

Aplikacja dla bierzmowanychZapraszamy was do zapoznania się z projektem skierowanym do bierzmowanych i osób prowadzących grupy bierzmowanych.

Sercem tego projektu jest aplikacja mobilna, w której codziennie jest serwowana inspirująca, motywująca, czasem pobudzająca do refleksji, religijna treść. Aplikacja współpracuje z systemem internetowym, który umożliwia tworzenie grup i w ramach nich komunikację.

Projekt powstał w naszym krakowskim środowisku. Jego pomysłodawcą i jednym z twórców jest animator Ruchu Światło-Życie Krzysztof Płachno W tym momencie jest zarejestrowanych już ponad 100 parafii i ponad 1200 użytkowników.

Więcej o samym projekcie można poczytać na stronie http://pentecostapp.pl/ , a na fanpejdżu facebookowym https://www.facebook.com/PentecostApp na bieżąco śledzić aktualności oraz zapoznać się z “Our story” projektu.

Z naszej archidiecezji zarejestrowało się w systemie 28 parafii pod którymi są utworzone zarówno grupy przygotowujących się do bierzmowania jak i lokalne wspólnoty. W sumie około 400 osób.

Jeżeli idea wydaje się warta udostępnienia to do udostępnienia zapraszamy 🙂

ZOBACZ TAKŻE