NIE MA JAK W NASZEJ WĘDROWAĆ 13…!

24 sierpnia 2022 0 przez DMAK

Powietrze już drga!
W tym roku po raz pierwszy 1️⃣3️⃣ PPK2 Wspólnota Śródmiejskaka pielgrzymowała jako grupa młodzieżowa w duchu Światowych Dni Młodzieży!

Jesteśmy przekonani, że kto znalazł się w pobliżu naszej grupy, umie zaśpiewać refren hymnu spotkania w Lizbonie i wie, że „nie ma jak w naszej wędrować trzynastce!”.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym to było możliwe! Ks. Mateuszowi, głównemu przewodnikowi wspólnoty, ks. Marcinowi, który podjął wyzwanie stworzenia tej grupy, oraz gościom z zagranicy – księżom Jonasowi i Bernardowi!
Dziękujemy kwatermistrzowi Piotrowi, który zadał o nasze noclegi, porządkowym: Michałowi, Staszkowi, Piotrowi i Michałowi, medycznym Oldze i Róży, technicznemu Pawłowi i muzycznym: Basi, Magdzie, Asi, Marysi, Ani, Wiktorii, Asi i Ewie! Było bezpiecznie, radośnie i pobożnie!

Czeka nas rok obfitujący w dobre, radosne wydarzenia. Koniecznie zostańcie z nami i pamiętajcie – najlepiej zapisać się do Lizbony już teraz, bo rezerwujemy bilety!
… bo w naszej 1️⃣3️⃣ Boża chwała brzmi!