Zapisy na Forum Młodych!

19 października 2021 0 przez DMAK

Dyskusja, integracja, modlitwa – tak chcemy przeżyć diecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży, który decyzją Papieża Franciszka w tym roku po raz pierwszy przypada w Niedzielę Chrystusa Króla.

My zaczniemy już dwa dni wcześniej! Zapraszamy Cię na Forum Młodych Archidiecezji Krakowskiej, które odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2021 roku.

[Jeśli od razu szukasz formularza zapisów, znajdziesz go TUTAJ]

Forum kierowane jest do uczestników w wieku od 16 do 30 lat, którzy w dwóch grupach – szkół średnich oraz studentów i młodzieży pracującej – spotkają się, aby wspólnie wyrazić swoją troskę o Kościół, poznać się, zintegrować i modlić. Podczas Forum będzie okazja poznania nowych ludzi, integracji podczas gry miejskiej i wymiany doświadczeń, a także zabrania głosu w sprawach dotyczących młodzieży w Kościele i wspólnej modlitwy.

Organizatorem Forum jest DMAK, a w jego przygotowaniu uczestniczą wspólnoty młodzieżowe: Ruch Światło-Życie, Grupy Apostolskie RAM, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Służba Liturgiczna i Duszpasterstwo Akademickie św. Anny. Do udziału w Forum zaproszeni są przedstawiciele wszystkich wspólnot młodzieżowych działających w naszej archidiecezji, jak również ci, którzy jeszcze szukają swojego miejsca w Kościele.

Konkrety?

• rozpoczniemy o 18:00 w piątek 19 listopada, spędzimy wspólnie całą sobotę, a zakończymy w niedzielę ok. godz. 14:00
  • Forum będzie odbywało się w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, ale ważnymi miejscami na jego mapie są też m.in. Kolegiata św. Anny i Katedra na Wawelu
  • przewidziana jest opcja udziału z noclegiem w warunkach szkolnych (z własną karimatą i śpiworem) – składka partycypacyjna bez noclegu to 60 zł, z noclegiem 90 zł
  • podczas Forum dowiesz się, co możesz zrobić, aby za dwa lata przeżywać ŚDM w Lizbonie!

Już wiesz, że chcesz się zapisać? Kliknij:  FORMULARZ ZAPISÓW – tam jest wszystko dokładnie opisane! Zapisy na Forum trwają do 5 listopada.